Posługa w czasie Rekolekcji Wielkopostnych
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dzielenia się naszym doświadczeniem pracy [...]
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dzielenia się naszym doświadczeniem pracy [...]
Kończy się powoli marzec, jest to więc najlepszy czas by [...]
Dobrze jest wspólnie usiąść przy stole, nie tylko po to, [...]
W związku z realizacją projektu „Chce się żyć!” przez Śląskie [...]
Otrzymaliśmy dobrą wiadomość od naszych przyjaciół, którą dzielimy się z [...]
Z ogromną radością informujemy, że rozpoczęły się zapisy do dwóch [...]
Cały czas działamy w pracowniach artystycznych, otwierając drzwi do przygody [...]
W piątek 10 marca rozpoczęliśmy pierwszą część zajęć z uczestnikami [...]
Podsumowujemy kilkanaście ostatnich dni w naszej świetlicy. Nasza grupa bardzo [...]
Wiele dzieje się wokół tego projektu. Ostatni czas był wyjątkowo [...]