Czekają nas kolejne zmagania sportowe. Już dziś chcemy zapraszać dzieci i młodzież, do aktywnego włączenia się w ich przebieg. Jednocześnie zachęcamy, by ćwiczyć swoje umiejętności sportowe w tych dyscyplinach w ramach zajęć sportowych organizowanych w poniedziałki i środy na terenie OSiR „Skałka”.

Po lipcowej odsłonie turnieju crossmintona, który cieszył się zainteresowaniem – przyszedł czas na kolejną! Czeka nas więc II turniej crossminona, który już 7 lipca! Jak poprzednio, pod okiem pana Jurka dzieci i młodzież będą mogli zmierzać się w sportowych zmaganiach, by stanąć na podium. Następnie, nieco później, zapraszamy na coś całkiem świeżego. Będzie to I turniej frisbee. Tu z kolei nasi młodzi amatorzy aktywnego wypoczynku, będą mogli spróbować rzucania i łapania dysku 21 sierpnia.

Jak poprzednio, obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe do dnia, poprzedzającego turniej, akceptacja regulaminu oraz wypełnienie zgody rodzica/opiekuna na udział w wydarzeniu. Dokumenty można pobrać poniżej. Szczegóły o samych imprezach na plakatach. Zachęcamy też do śledzenia wydarzeń na naszym Facebooku.

II_turniej_crossmintona

TURNIEJ_FRISBEE