Pracownie

Pracownia rękodzieła

Jednym z działań naszej fundacji jest wsparcie rozwoju dzieci i seniorów. Realizujemy to m. in. poprzez prowadzenie różnych warsztatów, które odbywają się w naszych pracowniach. A tych mamy kilka. Posiadamy pracownię rękodzieła, w której uczestnicy zajęć tworzą różnego rodzaju wyroby z papieru, tekstyliów, włóczki. Są to między wieloma innymi: zawieszki, breloczki, kartki okolicznościowe, wycinanki, formy origami 3D.

Prowadzimy również warsztaty decoupage-u. Wykorzystujemy podczas zajęć także materiały z drewna, wełny czy metalu. Staramy się dostosować do umiejętności i możliwości uczestników, a także do ich zainteresowań. Pomysłowość naszych prowadzących jest tak bogata, że nie ograniczamy się do tego, co dotychczas tworzyliśmy, ale wyszukujemy i otwieramy się na nowe inspiracje. Prowadzimy zajęcia dla naszych podopiecznych, ale także jesteśmy otwarci na współpracę z grupami zorganizowanymi, jak grupy przedszkolne czy szkolne.

Pracownia szkła

W pracowni szkła artystycznego przy użyciu tworzyw szklanych (butelki, słoiki, stłuczka szklana) powstają różne mozaiki, świeczniki, wazoniki, biżuteria czy witraże. W pracowni szkła artystycznego przy użyciu tworzyw szklanych (butelki, słoiki, stłuczka szklana) powstają różne mozaiki, świeczniki, wazoniki, biżuteria czy witraże.

Pracownia ceramiki

Posiadamy także pracownię, w której powstają wyroby z gliny, takie jak: biżuteria, broszki, zawieszki, wazoniki, talerzyki, miseczki oraz inne ozdobne formy.

Zapraszamy do kontaktu i wsparcia!

Jeśli byliby Państwo zainteresowani naszymi warsztatami, uczestnictwem w nich lub zaproszeniem do siebie, prosimy o kontakt. Jest także możliwość nabycia naszych wyrobów w formie cegiełki. A może chcieliby Państwo wesprzeć tę naszą działalność finansowo? Jest taka możliwość poprzez naszą stronę internetową: fundacjarodzin.pl/darowizna