Dołącz do Familoklub

Czym jest Familoklub?

Familoklub to wyjątkowa społeczność najwierniejszych darczyńców, którzy postanowili regularnie wspierać nasze działania pomocowe i budować razem z nami Dom, który stawia na nogi.

Dlaczego akurat taka nazwa? Są dwa powody. Po pierwsze, wiąże się blisko z nazwą naszej fundacji, a przede wszystkim odnosi się do wartości, które są dla nas najważniejsze i którymi kierujemy się pomagając podopiecznym, czyli wartości rodzinnych (familijnych). Po drugie, nawiązuje do naszej inicjatywy Dom, który stawia na nogi, której celem jest przemiana zniszczonej kamienicy – śląskiego familoka w miejsce, gdzie schronienie i opiekę znajdą osoby potrzebujące wsparcia i w którym będzie panowała właśnie rodzinna atmosfera.

Dzięki regularnym darowiznom grono naszych Przyjaciół w Familoklubie powiększa się, a my mamy poczucie bezpieczeństwa pozwalające realizować bez przeszkód nasze działania i projekty.

Oprócz satysfakcji płynącej z pomagania potrzebującym otrzymasz od nas w ramach podziękowań jedyny w swoim rodzaju pakiet powitalny. Twoją regularną pomoc docenimy też przesyłając Ci comiesięczny newsletter oraz dodatkowe treści i niespodzianki, o tym co dobrego zrobiło Twoje wsparcie. Będziesz na bieżąco informowany o postępach w realizacji projektów, których stałeś się ważną częścią oraz o naszych nowych inicjatywach i planach.

To bardzo proste. Wystarczy, że ustawisz stałe zlecenie na swoim koncie bankowym na dowolną kwotę na dane:

Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II
Numer konta: 29 1750 0012 0000 0000 3312 8088
Tytuł: Darowizna na cele statutowe Familoklub.

Tak zawsze możesz to zrobić w każdej chwili.