1,5% podatku ma znaczenie

Pomóż zbudować
Dom, który stawia na nogi

Przekaż 1,5% podatku.
Wystarczy, że podasz KRS: 0000 386 878 przy rozliczeniu rocznym.

Z pomocą wielu ludzi kupiliśmy budynek, który będzie wspierał dzieci oraz osoby, które stanęły na krawędzi swojego życia, aby mogły stanąć na nogi. Potrzeby są ogromne, dlatego prosimy o wsparcie w postaci przekazania 1,5% podatku na budowę Domu.

Tak wygląda kupiony budynek

Ruina? Może na pierwszy rzut oka… Miejsce z pewnością zdewastowane, zarówno na zewnątrz jak i w środku, wymagające gruntowego remontu.

Jednak oko profesjonalnego architekta jednoznacznie stwierdziło, że to miejsce z wielkim potencjałem na prawdziwy Dom dla potrzebujących.

Tak będzie wyglądał po remoncie

PARTER
Bezpieczne miejsce dla dzieci. Przestrzeń do harmonijnego rozwoju, świetlica, pracownie artystyczne, ale również miejsce dla dzieci, które doświadczyły przemocy z pomocą specjalistyczną i psychologiczną.

Kawiarnia, której dochód pomoże w utrzymaniu budynku, a pracę w niej znajdą osoby niepełnosprawne.

I PIĘTRO
Mieszkania chronione, w których osobom potrzebującym stałej opieki zapewnimy bezpłatne wsparcie, odciążając ich opiekunów oraz przygotujemy wychowanków domów dziecka do samodzielności.

II PIĘTRO
Dodatkowe mieszkania, w których samotne matki, który były zmuszone uciec z domu otrzymają opiekę i odnajdą poczucie bezpieczeństwa.

DACH
Zielone ogrody – miejsce odpoczynku i relaksu dla wszystkich.

Zobacz historię dzieci