Darowizny prosimy przelewać na specjalne konto bankowe Fundacji Rodzin:

48 1750 0012 0000 0000 3312 8134
z dopiskiem „Nawałnica dobroci”.

Kochani Przyjaciele!

To już ponad tydzień, gdy Polską wstrząsnęła wiadomość o nawałnicach. To już ponad tydzień, gdy poszkodowane rodziny, osoby starsze i samotne, muszą zmierzać się z liczonymi w tysiącach, setkach tysięcy stratami. Jednak jest to również czas, gdy po raz kolejny dzień po dniu stykają się z ludzką dobrocią, wrażliwością i gotowością do niesienia pomocy. I my także do tej pomocy chcemy się przyłączyć.

Po co taka akcja, skoro pojawiają się zbiórki w kościołach czy telewizji? By trafić do jak największej liczby dobrych serc, a tym samym wesprzeć jak największą ilość poszkodowanych osób! Kiedyś usłyszeliśmy, że ludzie chcą pomagać – trzeba im dać jedynie ku temu możliwości. Niech właśnie ta akcja będzie takim kanałem, przez który popłynie ludzka dobroć.

Jak się włączyć?

„Nawałnica dobroci” – tak, dość przewrotnie nazwaliśmy akcję. Nie bez powodu. Wierzymy głęboko, że z trudnych sytuacji może zrodzić się całe mnóstwo piękna! Niech ta nazwa rozniesie podziały, lęk i strach, a przyniesie jedynie pokój, radość i jedność. Każdy z nas może włączyć się w nią finansowo. Jak zawsze, liczy się każda złotówka. Wszystkie fundusze zostaną przekazane tym którzy będą mieli sytuacje bardzo ciężkie i do których pomoc dotrze w małej części po zakończeniu akcji.

Darowizny prosimy przelewać na specjalne konto bankowe Fundacji Rodzin:

48 1750 0012 0000 0000 3312 8134
z dopiskiem „Nawałnica dobroci”.

Już teraz w imieniu wszystkich rodzin, dziękujemy Wam za okazane wsparcie. O akcji i jej finale z pewnością będziemy informowali na naszej stronie i funpage’u. Obiecujemy też ze swojej strony modlitwę w intencji Was i Waszych najbliższych.