Szkolne wakacje już się rozpoczęły. A my od lipca rozpoczynamy moc atrakcji dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat, którzy właśnie w tym czasie chcą dołączyć do nas i razem z grupą dzieci świetlicowych lub streetworkerowych spędzać aktywnie czas. Prezentujemy nasze propozycje na wakacje 2017!

Zapraszamy wpierw na zajęcia sportowe – te właśnie proponuje streetworker, pan Jurek. Pod jego pełnym pasji okiem dzieci i młodzież mogą się wyszaleć na świeżym powietrzu i poznać nowe dyscypliny. Piłka nożna, koszykówka, frisbee czy crossminton – z pewnością ich nie zabraknie. Dodatkowo jest to okazja, by przygotować się do wakacyjnych turniejów crossmintona. Na pierwszy z nich już można się zapisywać – więcej informacji TUTAJ.

Zajecia sportowei rekreacyjne_streetworker

Teraz propozycja świetlicowa. Nieco bardziej rozbudowana, bo też większe możliwości czasowe – spotykamy się od poniedziałku do piątku. W wakacje nasz typowy harmonogram godzinowy został nieco zmieniony. Chcemy bowiem umożliwić rodzicom opiekę nad dziećmi w czasie ich pracy, a także skorzystać z ciekawej i bogatej oferty wakacyjnej, by pokazać dzieciom jak najwięcej miejsc w okolicy! W lipcu rozpoczyna swoją pracę pani Ewa – nowa wychowawczyni.  Z pewnością będzie kolorowo, kreatywnie i bezpiecznie. Są jeszcze ostatnie miejsca na wyjazd wakacyjny, który już pod koniec lipca. Zapraszamy serdecznie!

2 3 4 5