Mimo, że tegoroczna Gala Darczyńców już za nami, wciąż żyjemy cudowną atmosferą, która miała jej towarzyszyła.

Do tych pięknych emocji, jakie towarzyszyły tej uroczystości z pewnością przyczynili się nasi zaproszeni goście. Mimo to, aby jak najlepiej ich ugościć, a także docenić ich wsparcie względem naszej działalności, przygotowywania do tego świętowania wymagały od nas wszystkich wiele wysiłku oraz wzmożonej pracy oraz sprawnej współpracy.

Jednym z ważniejszych punktów tych obchodów w Fundacji jest wręczenie naszym nowym Dobrodziejom statuetek. Za ich przygotowywania odpowiedzialny był sam nasz Pan Prezes ze swoją małżonką Dorotą.

 

Statuetki są wykonywane całkowicie w naszych pracowniach, zaczynając od formowania statuetki – kształtu serca w glinie, przez malowanie i wypalanie, po mocowanie w kamieniu.

Dodatkowym wyróżnieniem są przypinki w formie loga naszego „Domu, który stawia na nogi”, dla osób którzy wspierają nas od wielu już lat.

 

Również przygotowywanie przypinek w dużej mierze jest autorstwem naszych pracowników, którzy po odebraniu naciętych konturów przypinki, szlifują i montują do nich zapięcie.

 

Dzięki starannemu wykonaniu wykonana przypinka może być piękną ozdobą na ubraniu obdarowanych osób.

Więcej o naszym Domu.