Ruszamy z ofertą artystyczną dla seniorów. Po zakończeniu projektu „Seniorzy seniorom” w grudniu 2016r. przyszedł czas na kontynuację działań z osobami 60+ czyli aktywną grupą naszego społeczeństwa. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie brali udziału w projekcie – poznajcie nas i spróbujcie swoich sił w pracowniach!

seniorzy_warsztatyW czasie spotkania organizacyjnego 1 stycznia na którym obecna była połowa uczestników zakończonego projektu wspólnie zadeklarowaliśmy chęć  kontynuowania pracy. W ten sposób powstał harmonogram pracowni artystycznych przeznaczonych dla seniorów. Cieszymy się, że uruchomimy coś nowego – będzie nią pracownia ikon.

W planach mamy jeszcze inne spotkania artystyczne, jednak ich uruchomienie jest zależne od ilości chętnych i zapotrzebowania grupy.

W czasie spotkań będzie można nie tylko zrobić coś twórczego, ale przede wszystkim spędzić miło czas w gronie sympatycznych i otwartych osób. Jak mówią doświadczenia płynące z projektu „Seniorzy seniorom” – wspólne działania dają niesamowitą satysfakcję!

Zachęcamy więc każdego seniora i seniorkę, którzy do tej pory nie mieli styczności z tworzeniem ozdób papierowych, decoupage’u, wikliną papierową, zainteresowanych samodzielnym przygotowywaniem kartek okolicznościowych, lepieniem z gliny, szkliwieniem, samodzielnym tworzeniem witrażu czy pisaniem ikon – PRZYJDŹCIE DO NAS i DAJCIE SOBIE SZANSĘ PRZEŻYĆ WSPANIAŁY CZAS!