Mamy przyjemność współorganizować zajęcia sportowe z dwóch dyscyplin, która dzięki działającemu w projekcie świetlicowym panu Jurkowi – streetworkerowi, zawitały w naszym mieście. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem darmowych zajęć sportowych.

Crossminton to bardzo ciekawa dysycplina. Łączy tenisa ziemnego z badmintonem, a przy tym daje szeroke możliwości gry – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w budynku. Coraz więcej osób, szczególnie młodych mieszkańców naszego miasta, ma okazję jej spróbować. Tak będzie również w wakacyjne poniedziałki. Na terenie boiska trawiastego koło boiska ORLIK i kortów tenisowych OSiR SKAŁKA w Świętochłowicach, pod okiem instruktora będzie można poznać i podszkolić swoje umiejętności w tej dyscyplinie.

Więcej szczegółów znajdziecie na wydarzeniu FB –> TUTAJ

Dla tych, co wolą rzucanie od odbijania – proponujemy frisbee. Tutaj chyba nie trzeba przedstawiać zbyt dokłądnie dyscypliny. To po prostu rzucanie dyskiem. Czy takie po prostu… warto sprawdzić! Zajęcia także obywają się w poniedziałki na terenie OSiR SKAŁKA.Więcej szczegółów znajdziecie na wydarzeniu FB –> TUTAJ