W ramach inicjatywy mającej na celu zapewnić możliwość utrzymania dalszej działalności naszej świetlicy, organizujemy tunrieje sportowe, będące częścią akcji Kilometry Dobra. Tym razem do udziału zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia.

Pierwszy turniej odbędzie się 21 kwietnia w sali sportowej w ZSiP nr1 w Katowicach. Drugi natomiast 12 maja w Świętochłowickiej Szkole Postawowej Nr1. Podczas obu wydarzeń jak zawsze będziemy starali się utrzymać wysoki poziom organizacyjny i zapewnić każdemu z uczestników najlepsze warunki do gry oraz sprzęt sportowy.

Będą to pierwsze tego typu rozgrywki dla dorosłych, jesteśmy więc bardzo ciekawi ilości zaintereosowanych. Zachęcamy gorąco zarówno amatorów jak i osoby, które z crossmintonem miały już styczność do spróbowania swoich sił i zdrowwej rywalizacji sportowej. Tym bardziej, że cel jest naprawdę szczytny – dzięki każdej uczestniczce i uczestnikowi, możemy wesprzeć działalność naszej świetlicy w ramach akcji Kilometry Dobra. Na zwycięzców czekają nagrody.

Zachęcamy do oznaczania swojego udziały na wydarzeniu Facebookowym oraz rozsyłania informacji w sieci i nie tylko.