Rozpoczynamy wakacje, a wraz z nimi nową inicjatywę, zachęcającą dzieci i młodzież do sportowego trybu życia oraz próbowania ciekawych, nowych dyscyplin. Przed nami I TURNIEJ CROSSMINTONA!

Pomysłodawcą inicjatywy jest p. Jerzy Więckowski, który rozpoczął współpracę z naszą fundacją w ramach projektu „Moja świetlica – mój świat”. Jak się okazało, jest zapalonym sportowcem i swoją pasję przelewa na dzieci. Podopieczni projektu mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy! Teraz postanowiliśmy wyjść do dzieci i młodzieży mieszkających w naszym mieście i sprawdzić, czy oni również złapią crossmintonowego bakcyla.

W turnieju udział mogą wziąć osoby w wieku 7 – 16 lat. Rozgrywki będą odbywały się na świeżym powietrzu, na terenie OSiR „Skałka”. Amatorzy sportowych wyzwań zmierzą się w dwóch kategoriach wiekowych. Z pewnością będzie mnóstwo dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i ciekawych wyzwań. Liczymy na spore zainteresowanie ze strony młodych mieszkańców. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia w formie telefonicznej lub drogą elektroniczną do dnia 9 lipca. Ważne jest także, by uczestnik miał ze sobą dokument poświadczający tożsamość, np. legitymację szkolną oraz zgodę rodzica/ opiekuna, którą można pobrać poniżej. Tam znajduje się również regulamin turnieju.

Serdecznie zapraszamy!

Turniej_crossmintona