Cały czas działamy w pracowniach artystycznych, otwierając drzwi do przygody artystycznej zarówno dzieciom jak i dorosłym. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przypominamy więc, co  już w naszej ofercie oraz jakie nowe działania chcemy zaproponować.

W chwili obecnej dzieci i młodzież spotykają się w 3 pracowniach: rękodzieła, witrażu i ceramiki. Najliczniejsza grupa uczęszcza na ten ostatni warsztat, dlatego zachęcamy szczególnie do pozostałych dwóch, w których najmłodsi znajdą odpowiednie warunki do rozwijania swoich pasji w małej grupie. Przypominamy, że wymogiem udziału w pracowni witrażu jest osiągnięcie 12 roku życia.

PRACOWNIE ARTYSTYCZNE 2

Startujemy jednak z naborem do pracowni klocków LEGO! Zachęcamy do śledzenia naszej strony – już w tym tygodniu pojawi się szczegółowa informacja na temat dnia i godziny spotkań. Zachęcamy również, by dzwonić do nas w celu orientacyjnego zapisania dziecka do grupy.

Z kolei dorośli mają swoje spotkania artystyczne w 4 pracowniach. Oprócz wymienionych wcześniej, uruchomiona została także pracownia ikonopisania, która jako jedyna działa popołudniami. Pozostałe gromadzą dojrzałych artystów w godzinach porannych.

warsztaty_dla_seniorów

Już niebawem pojawi się informacja o zapisach do kolejnej pracowni dla młodzieży i dorosłych – ruszą spotkania fotograficzne. Zachęcamy do śledzenia informacji i orientacyjnych zapisów w fundacji.

Zapraszamy na naszego FACEBOOK’a gdzie znajdują się najświeższe informacje dotyczące naszych działań oraz rozległa fotogaleria.