Po feriach zimowych, odpoczynku i mnóstwie czasu na planowanie, przychodzimy do was z marcowymi planami. Będzie artystycznie, rodzinnie i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co w planach u naszych Świetlików? Zapoznajcie się koniecznie.

Rozpoczynamy od konsultacji idywidualnych. Co ważne – aby skorzystać należy wcześniej zgłosić chęć spotkania wychowawcy lub w biurze fundacji. Zachęcamy serdecznie – to z pewnością wartościowy czas dla każdego rodzica!

Następnie dzieci wraz z panią Ewą urządzają kolejne DNI OTWARTE, czyli zajęcia dla zainteresowanych świetlicą. Można przyjść, porozmawiać, wziąć udział w warsztatach, dowiedizeć się jak działa nasza placówka i zachęcić dziecko do czynnego udziału w działaniach świetlicy.

Kolejnym wydarzeniem jest wolontariat w który włączą się podopieczni placówki. To juz tradycja, że dzieciaki biorą udział w takich wydarzeniach, a jednocześnie wspaniała rzecz, ucząca, że każdy ma coś co może dać drugiemu człowiekowi.

Marzec zakończymy przedstawieniem dla najbliższych – rodziców, rodzeństwa, dziadków… na pewno będzie to bardzo ciepłe wydarzenie w naszej świetlicy, na które dzieci czekają z niecierpliwością i do którego przygotowują się z wielkim zaangażowaniem.

To jak, będziecie z nami w marcu?