Wtorek, 9 czerwca. Popołudniową porą w sali fundacyjnej zgromadziła się calkiem spora ilość gotowych do działania seniorów. A to wszystko za sprawą rozpoczętej serii spotkań przybliżającej nowy projekt który będzie przez nas realizowany. Cieszy nas fakt, że wśród zgromadzonych pojawiło się naprawdę wiele nowych twarzy.

Oto krótka relacja ze spotkania Katarzyny Durbajło, współodpowiedzialnej za realizację przedsięwzięcia :

Z powodzeniem rozpoczęliśmy cykl spotkań informacyjno-rekrutacyjnych dla osób zainteresowanych udziałem w nowym projekcie Fundacji  pt „Brawo My – Seniorzy!”. Dzisiaj chętnych nie brakowało.  Świętochłowiccy seniorzy – bo do nich adresowane jest przedsięwzięcie – mieli okazję do wstępnego zapoznania się z założeniami projektu i sobą nawzajem. Otrzymali  niemałą porcję informacji o zaplanowanych działaniach, terminach i miejscach ich realizacji a także o  spodziewanych rezultatach.  Ich reakcje dobrze wróżą na przyszłość. 

Zainteresowanych a niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu: 698-748-548 lub 503-741-815

Kolejne spotkanie informacyjno-rekrutacyjne odbędzie się we wtorek 16 czerwca, o godzinie 16.00 w siedzibie fundacji (ul. Kubiny 5, Świętochłowice).

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.