W tym roku już po raz 12 podarowaliśmy wakacyjny wyjazd dzieciom z rodzin objętych opieką fundacji, które swoje wakacje spędzają najczęściej na murowanych podwórkach, w otoczeniu zniszczonych kamienic. W dniach 03.07-09.07.2023 dzieciaki spędziły wartościowy wakacyjny czas poza miejscem zamieszkania.

Podobnie jak w kilku poprzednich latach zorganizowaliśmy naszym podopiecznym wyjazd pod namioty do Kokotka, który jest niewielką, urokliwą miejscowością położoną w pobliżu Lublińca. Wyjazd był połączony z udziałem w Festiwalu Życia – największej w Polsce chrześcijańskiej imprezie plenerowej.

 

W otoczeniu pięknej przyrody, z dala od trosk i problemów dzieci świetnie bawiły się na koncertach, integrowali się, grając w gry zespołowe, sprawdzili swoje siły w niezwykle wymagającym „Biegu festiwalowicza”, a udział w warsztatach artystycznych umocnił ich kreatywność. Każdy dzień był wypełniony radością i pozytywną energią. Wspaniale było zobaczyć roześmiane twarze dzieciaków.
Ponadto, dzięki udziałowi w festiwalu, poznali wiele nowych osób oraz mieli możliwość pogłębienia swojej relacji z Bogiem.

Mamy nadzieję, że wspomnienia z tegorocznego wyjazdu zostaną z nimi na zawsze.