Z ogromną radością przeżywaliśmy kolejną rocznicę naszego powstania. Jak co roku była ona dla nas okazją by dziękować oraz dzielić się tym, co za nami, przed nami a także w fazie marzeń.

Tegoroczna Gala Fundacji Rodzin Polskich zgromadziła niewielką liczbę osób. Wielu z zaproszonych gości mimo, że nie mogło przybyć obiecywała, że łączy się z nami duchowo. Mimo tego, cieszymy się ogromnie że w poniedziałkowe popołudnie byli z nami zarówno ci, którzy towarzyszą naszym działaniom od początku istnienia ale także całkiem nowe osoby i firmy. Bez względu na ilość obecnych przedstawicieli zawsze Gala jest momentem retrospekcji i uświadomienia jak wiele za nami.

Uroczystość rozpoczęliśmy premierą spektaklu grupy czarnego teatru. Tym razem był on w konwencji śląskiej i Świętochłowickiej. Były odniesienia do symboli Śląska tj. górnictwo. Dzieci i młodzież pod okiem p. Doroty Drewa pracowały nad przedstawieniem od lutego, by móc zaprezentować się szerszej publiczności.

Po spektaklu z rąk Prezesa Fundacji rozdane zostały statuetki, czyli nasze podziękowania dla osób i firm, które w minionym roku działalności postanowiły wesprzeć naszą organizację. Nie brakowało także elementów reprezentujących poszczególne pracownie oraz możliwości przyjrzenia się naszym działaniom na filmikach promocyjnych realizowanych ostatnio projektów.

Dzięki uprzejmości Śląskiej Telewizji Miejskiej mamy możliwość obejrzenia relacji z VI Gali Fundacji Rodzin Polskich zrealizowanej właśnie przez nich. Zapraszamy do oglądania TUTAJ.

Raz jeszcze serdecznie dzięki za wparcie które otrzymujemy. To dodaje nam sił i przekonania, że to co robimy jest potrzebne i ważne.