Już od września proponujemy Państwu możliwość udziału w bezpłatnych Warsztatach Pielęgnacji Niemowlęcia z Zaburzeniami Napięcia Mięśniowego.

Warsztaty skierowane są do Rodziców i Opiekunów Dzieci, u których zdiagnozowano zaburzenia dotyczące napięcia mięśniowego dzieci ,oczekujących na rozpoczęcie terapii ,oraz Rodziców ,którzy poprzez świadoma pielęgnację chcą wspierać prawidłowy rozwój swojego dziecka. Zajęcia ,będą prowadzone przez wykwalifikowanego ,certyfikowanego fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem we wczesnym wspomaganiu rozwoju niemowląt i dzieci.

Spotkanie instruktażowe obejmować będzie :

  1. ocenę funkcjonalna dzieciątka tj jakość jego rozwoju, zakresu zaburzeń, potrzeby
  2. instruktaż pielęgnacyjny dotyczący ,obszaru i sposobu chwytów, pozycję ułożenia ,sposób karmienia ,przewijania i ubierania/rozbierania dziecka.

Czas trwania zajęć to godzina zegarowa. Zajęcia wymagają swobodnego stroju Rodzica oraz karmienia dziecka w czasie nie krótszym niż dwie godziny przed zajęciami.

 

Termin pierwszych warsztatów zostanie opublikowany na początku września. Kolejne warsztaty w ramach zainteresowania Państwa planujemy cyklinie.

Zapraszamy do zapisów i kontakt na naszej stronie https://fundacja-kopia.powerdev.pl/kontakt/