Projekt „Kocham Mądrze” wspiera rodziców i bliskich osób z niepełnosprawnościami. To wyjątkowy czas, gdy to właśnie oni mogą ze spokojną głową wziąć oddech i skupic się na sobie, swoich potrzebach, porozmawiać z osobami o podobnych problemach oraz specjalistą, który wiele tłumaczy i pomaga zrozumieć. Spotkania trwają nieustannie. Jak było na ostatnim, grudniowym spotkaniu? Opowiada Ania Migała – psycholog, zajmująca się prowadzeniem projektu.

„Dziś wyruszyliśmy w niezwykłą podróż do naszych serc. Nie jest to łatwa droga. Czasem wiąże się ona z cierpieniem a czasem z bólem. Jednak na koniec tej wędrówki spotykamy się z piękną prawdą o nas. Każdy z nas ma inne serce. I to wspaniałe, że możemy zachwycać się tą różnorodnością. Czasem możemy również przytulić swoje serce do innego by towarzyszyć mu w trudach, smutkach i radościach. Dobrze jest być uważnym na swoje serce, by w trudnej chwili powiedzieć mu, że ma właśnie Ciebie.

O projekcie przeczytać można na naszej stronie TUTAJ. Jeśli masz wokół siebie osoby wychowujące lub opiekujące się niepełnosprawnymi, lub sam/sama jesteś jedną z nich – dołącz do nas. Te spotkania budują niezwykłą więź, wzmacniają i wyzwalają cudowne owoce – w każdym, bez względu na to po której stronie sprawności żyje na co dzień.