Po świątecznych spotkaniach, rodzinnej atmosferze i odpoczynku, z widmem kończącego się roku, przyszedł czas na podsumowania. 28 grudnia zakończyliśmy niezwykle ciepły i pełen aktywności projekt dla seniorów.

W biurze krzątanina. Każdy uwija się jak może, bo niebawem pojawią się nasi drodzy uczestnicy projektu. Jakoś tak mocno zżyliśmy się ze sobą. Praca z taką grupą, to czysta przyjemność! Chcemy więc, by wszystko wyszło jak najlepiej.

Jak w każdym projekcie tak i w tym, nadszedł moment zakończenia. Po kilku miesiącach wspólnego działania, integracji, aktywnościach w pracowniach, podejmowania wolontariatu, łezka w oku się kręci na widok zbliżającego się podsumowania. Ale jednocześnie rozpiera duma. Seniorzy naprawdę pokazali klasę!

Chwilę przed 11.00 fundacja zaczęła zapełniać się naszymi uczestnikami. Prezes wspólnie z panią Kasią – koordynatorką projektu, podziękowali seniorom oraz instruktorom wręczając upominkowe kalendarze i płyty z fotorelacją z projektu.

Otwarta została także mini-wystawa uczestników zajęć fotograficznych, przedstawiająca Świętochłowice okiem seniora. Specjalnie dla nich, wydana została fotoksiążka z ich pracami.

Wśród seniorów pojawiła się także pani Małgosia, która skierowała do instruktorów i kadry kilka ciepłych słów podziękowań.

Czas upłynął w przyjaznej atmosferze na rozmowach, przemyśleniach i uśmiechach seniorów. Dziękujemy za wspólny sukces projektu! Czekamy na kolejne.