Prowadzeni doświadczeniem i chęcią wspólnego spędzania czasu w kreatywny sposób, postanowiliśmy podjąć nowy cykl spotkań skierowany do całych rodzin. Chcemy w ten całkiem nowy dla nas i naszych podopiecznych sposób uczyć się spotykania ze sobą, poznawania się i przełamywania własnych barier.

Nowa konwencja opiera się na schemacie podobnym do spotkań prowadzonych z seniorami w projekcie „Seniorzy seniorom”. Będzie to dwugodzinny blok, który rozpoczniemy warsztatem artystycznym, a zakończymy 30 minutowym spotkaniem przy kawie i herbacie. Sami jesteśmy ciekawi, co bardziej pochłonie nas wszystkich – zajęcia w pracowni czy czas przy stole.
Pierwsze ze spotkań w cyklu „Spotkajmy się” już niebawem! Zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych oraz tych, którzy do tej pory jeszcze nas nie odwiedzili, a czują, że jest to forma spędzania czasu właśnie dla nich i ich najbliższych! Serdecznie zachęcamy także rodziców dzieci, które uczestniczą w warsztatach artystycznych lub są podopiecznymi świetlicy – dla Was także nie zabraknie miejsca! Z pewnością warto jest spróbować przełamać pierwsze lody, by zyskać grono osób z którymi możemy podzielić się swoimi radościami i troskami.

Dokładne informacje zajdziecie na plakacie. DO ZOBACZENIA!

Spotkajmy się