O wartości pracy z seniorami nie trzeba przekonywać. Jak się okazało, my również nie musimy przekonywać samych seniorów, że warto inwestować w siebie, swój rozwój i przełamywać kolejne bariery. Ruszył kolejny projekt, a wraz z nim lawina zainteresowanych!

Maj przyniósł nam dobre wieści, mianowicie wyniki konkursu FIO w którym wnioskowaliśmy o fundusze na działania z grupą 60+. Do tej pory udało nam się zrealizować jeden projekt – „Seniorzy seniorom”, który okazał się strzałem w dziesiątkę! O samym projekcie i etapach jego realizacji przeczytać można TUTAJ.Teraz czeka nas kolejnych kilka miesięcy działań, częściowo przedłużających efekty poprzedniego projektu, a jednocześnie rozszerzających zasoby o jakie mogą wzbogacić się nasi emeryci.

Na chętnych nie trzeba było długo czekać! Jesteśmy niezwykle zdziwieni jak działa fala „marketingu ustnego”. W projekcie zaangażowani mają być bowiem uczestnicy i uczestniczki, którzy po poprzednich działaniach projektowych pozostali z nami, angażując się w wiele rozmaitych inicjatyw fundacyjnych. To właśnie ta grupa okazała się najlepszym i najszybszym środkiem dotarcia do nowych osób! Chętnych jest tak wielu, że stworzona została lista rezerwowych. Ogromnie nas cieszy fakt tak dużej aktywności grupy 60+.

Teraz pozostaje nam działać. Mamy nadzieję, że to co przygotowane zostało dla beneficjentów projektu „Seniorzy dla seniorów” będzie wartościowe zarówno dla nich samych, jak i pozowoli nam, jako organizacji, wzbogacić się o kolejne grono zaangażowanych osób.

O samym projekcie „Seniorzy dla seniorów” przeczytać można TUTAJ.