Wraz z rozpoczęciem spotkań programu „Kocham Mądrze” postanowiliśmy ruszyć z nową akcją. Chcemy kompleksowo wspierać osoby niepełnosprawne i ich najbliższych, a jednocześnie umożliwić jak największej liczbie osób możliwość skorzystania z proponowanej pomocy. Stąd właśnie „Odjazdowa Akcja!”.

O co chodzi? O zebranie funduszy na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Bus, który posiadamy obecnie, jest już w kiepskim stanie… pozwala przewieźć tylko jeden wózek inwalidzki, a to i tak wiąże się z pewnymi czynnościami montazu i demontażu w samochodzie. Do tej pory korzystaliśmy z tej opcji, jednak chcąc zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki osobom, które zgłoszą się do nas po pomoc – podjęliśmy decyzję o potrzebie zakupu nowego samochodu.

Mamy ofertę, mamy wycenę…brakuje tylko funduszy. Oczywiście staramy się docierać do firm i instytucji, które również mogą nam w tym pomóc. Jednak jak zawsze, w sytuacji gdy serce wyrywa się do działania, zwracamy się także do Was!

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z naszym autorskim programem „Kocham Mądrze”. Pierwsze spotkanie już w piątek – 15 marca, w godiznach 16.00 – 18.00 w Świętochłowicach. Poprowadzi je psycholog, terapeuta i osoba z wielkim doświadczeniem (także niepełnosprawności) – Anna Migała. O spotkaniach przeczytacie TUTAJ.

ZAPRASZAMY!