Program – jest. Ulotki i plakaty – gotowe. Teraz tylko czekamy na rodziców, opiekunów, bliskich osób niepełnosprawnych i ich samych. Mamy silną motywację i chęć do działania. Teraz tylko dotrzeć do jak największej ilości osób, by pokazać im, że są miejsca w których mogą otrzymać kompleksową pomoc. Taki ma być właśnie projekt „Kocham Mądrze”.

O tym, żeby wystartować z tego typu działaniami myśleliśmy od dłuższego czasu. Warto jedak poczekać na dobry moment. Dwa lata temu pojawiła się w fundacji Ania Migała – nasza specjalistka, psycholog, edukator, psychoterapeuta, artystka. Człowiek pełen pasji do życia. Sama zmagająca się z niepełnosprawnością, która w żaden sposób jej nie ogranicza. To dzięki niej nasze plany o dzialaniach z osobami niepełnosprawnymi nabrały kształtu. Jak sama mówi:

Nasz projekt bardzo różni się od innych grup wsparcia. W projekcie stawiam ogromny nacisk na rozwój rodziców. Chciałbym, by rodzice uświadomili sobie, że niepełnosprawność ich dziecka może być dla nich rozwojem. Żeby dzięki chorobie swoje dziecka odkrył swój potencjał i nauczył się z niego korzystać. Przyjęcie takiej postawy wymaga długiej pracy rodzica, ale jest osiągalne.

Dlatego też zachęcamy gorąco, by sięgać po tę możliwość wsparcia.

Ruszają zapisy. Polecamy także przesyłać informację dalej. Poniżej znajduje sie ulotka informacyjna, którą znajdziecie także na naszym Faceook’u. Niech dotrze tam, gdzie potrzeba wsparcia!

ULOTKA PDF