Stęsknieni działań seniorzy, którzy mieli okazję już z nami współdziałać oraz nowi uczestnicy projektu –  w tym osoby z Domu Pomocy Społecznej, pełni werwy i ciekawości zaczęli wybrane przez siebie zajęcia warsztatowe. Tego co będzie działo się w projekcie ZORRO nie można przegapić!

Pełna nazwa projektu brzmi: ZORRO w Świętochłowicach – – historie Zaangażowanych Odpowiedzialnych Refleksyjnie Reagujących Obywateli. Prawda, że niesie potencjał? Bo my go widzimy w seniorach! I dlatego nieustannie robimy co w naszej mocy, by móc organizować dla nich wartościowe zajęcia.

Od samego początku seniorki i seniorzy mieli przed sobą nie lada zadanie. Bo jak wybrać jedne warsztaty, skoro każde z proponowanych tak ciekawe? I prowadzone przez tak sympatyczną i profesjonalną kadrę?!

Warsztaty Czarnego teatru prowadzi znany na Śląsku i nie tylko – aktor teatralny i telewizyjny Dariusz Niebudek! Zajęcia fotograficzne realizuje pani Ania Laskowska – zawodowy fotograf. Do pracowni grafiki komputerowej zaprasza pani Maria Fick, która ukończyła Katowickie Liceum Plastyczne. Natomiast zajęcia w pracowni filmowej prowadzi współpracująca z nami od kilku lat pani Sonia Kwaśny – pracująca w Śląskiej Telewizji Miejskiej.

Pozostaje życzyć powodzenia naszym uczestnikom projektu i czekać na to, co zostanie zrealizowane w ramach tego przedsięwzięcia – a będzie się działo, zapewniamy!