Od listopada Fundacja z ogromną przyjemnością realizuje nowatorski projekt. Tego do tej pory nie robiliśmy, ale już czujemy, że chcemy więcej! W sumie nie ma co się dziwić, skoro projekt opiera się na spotkaniu z cudownymi rodzinami.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji obejrzeć w sieci serialu „Rodzina jest super!” – koniecznie musicie nadrobić zaległości. Dlaczego tak bardzo do tego zachęcamy? Wcale nie dlatego, że to „nasz” projekt. Ale dlatego, że bohaterowie każdego odcinka, są wspaniałym przykładem na to, że inwestycja w rodzinę naprawdę się opłaca.

Scenariusz, którego autorem jest Krzysztof Opeldus znany w sieci jako @tataprezes ujmuje szczerością. W sumie, jak ma być inaczej skoro częściowo pisze się sam – w trakcie spotkań z kolejnymi rodzinami. Rozmowa na której opiera się każdy odcinek, to cała paleta emocji i doświadczeń którymi dzielą się z widzem zaproszone do programu rodziny. Ciepła atmosfera, szczerość i brak koloryzowania są siłą przekazu projektu.

Dziś rodzina ma różne oblicza. Nie każdy ma odwagę zmierzyć się z tym, jaką jest rzeczywiście. Nie każdy ma odwagę założyć własną. Nie każdy potrafi tak naprawdę przyjąć i zaakceptować to, jaka jest.

Projekt „Rodzina jest super!” działa w sieci od miesiąca. W tym czasie zgromadził setki tysięcy osób, które wspólnie śledzą losy kolejnych bohaterów serialu – rodzin. Tych znanych, mniej znanych, nieznanych. Bez lukru, bez koloryzowania.

Serial „Rodzina jest super!” to historia 12 różnych rodzin, różnych miejsc w Polsce, i różnych doświadczeń. Łączy ich jedno: RODZINA.

Zapraszamy więc gorąco na stronę:

www.rodzinajestsuper.pl

Znajdziecie tam link do każdego z odcinków emitowanych w sieci, a także ciekawe artykuły zbieżne z tematyką rodziny, napisane w przyjemnym lifestylowym klimacie.

Możecie też śledzić bieżące działania projektu w mediach społecznościowych:

Facebook: www.facebook.com/rodzinajestsuper

Instagram: www.instagram.com/rodzinajestsuper/

TikTok: www.tiktok.com/@rodzinajestsuper

Zapraszamy też do odwiedzenia profilu prowadzącego program: www.tataprezes.pl

Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.