Z wielką radością prezentujemy wszystkim nasz program zajęć na tegoroczne ferie zimowe. Tym razem nie organizujemy ich samodzielnie. Działa u nas bowiem świetlica, która zajmuje się organizacją czasu wolnego dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Jako, że ferie zimowe są świetną okazją nie tylko do zabawy, ale także rozwijania swoich zainteresowań i poznawania nowych miejsc, wiele z proponowanych zajęć, to zajęcia wyjazdowe.

W ciągu obu tygodni, czyli od 16 do 27 stycznia standardowe godziny funkcjonowania placówki zostaną zmienione. Większość zajęć odbędzie się poza fundacją. W ten sposób chcemy zachęcić dzieci i młodzież do korzystania z różnych form spędzania czasu wolnego i własnego rozwoju. Uczestnicy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił na zajęciach z robotyki w Katowicach, a także zmierzenia się na boisku w różnych konkurencjach sportowych tj. badminton, ringo czy siatkówka w Radzionkowym MOSiRze.

W racji zajęć wyjazdowych zmianie ulegną jedynie zajęcia z języka angielskiego. Zamiast zajęć w dniach 17.01 i 24.01.2017 roku, zajęcia odbędę się odpowiednio w następujących terminach:
20.01.2017 ( piątek ) w godz. 16.45-17.45
26.01.2017 ( czwartek ) w godz. 17.45-18.45

Wszystkie zajęcia są nieodpłatne. Zapraszamy serdecznie osoby w wieku 6-18 lat do włączenia się w działania świetlicy. Ferie zimowe są ku temu świetną okazją! Oczywiście po przerwie zimowej od szkoły, nasza placówka działa nadal i proponuje równie atrakcyjne formy spędzania czasu: język angielski, pomoc w nauce, zajęcia muzyczne, koło szachowe, gry i zabawy świetlicowe, a po feriach zimowych zajęcia z robotyki (klocki LEGO) oraz zajęcia w pracowniach plastycznych (ceramika, rękodzieło).

Zapraszamy serdecznie! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach wyjazdowych jest podpisanie zgody przez rodzica/opiekuna i dostarczenie jej wychowawcy świetlicy przed wyjazdem. Zgodę można pobrać w siedzibie fundacji w godzinach funkcjonowania świetlicy, czyli 15.00 – 19.00.

2

3