„Kontakt z drugą osobą wymaga odwagi” – powiedziała Betty Alice Erickson. Kontakt jest nieoceniony. Szczególnie dziś, gdy zmagamy się z odizolowaniem, narzuconym dystansem społecznym, z wynikającą z nich samotnością.
Staramy się w naszych działaniach zawsze wychodzić na przeciw drugiemu człowiekowi. Na przeciw jego potrzebom. Teraz także ONLINE!

Dziś chcemy podkreślać i przekonywać, że psychoterapia jest drogą, która choć wyboista i trudna – prowadzi do wielu pozytywnych zmian w życiu człowieka. Zmian, które warte są tego wysiłku.

Proponowane przez nas spotkania psychoterapii prowadzi Anna Migała – cudowna osoba, pełna pasji, radości życia, doświadczenia. Psycholog, edukator, artystka.
Sama w życiu doświadczyła wielu barier i trudności, nie tylko związanych z niepełnosprawnością. Sama przeżywała także spotkania terapeutyczne w grupie. W jednym ze swoich tekstów dzieli się takimi spostrzeżeniami na temat celowości tych spotkań:

Myślę, że warto jest podejmować ryzyko relacji z drugą osobą, nawet jeśli ta relacja okazała się być skazana na niepowodzenie. Przekonałam się również jak bardzo oddziałowuje grupa na jednostkę a także o wielkiej mądrości grupy. W tej grupie, doświadczyłam również dużego zrozumienia i akceptacji.
No i co najważniejsze – doświadczałam. Pozwoliłam sobie na to, by mówić o tym co mówi moje serce, przestałam grać, zaryzykowałam, byłam sobą!

Zachęcamy gorąco do podjęcia tego kroku, jakim jest zebranie się na odwagę i umówienie się na spotkanie z Anią. Spotkania psychoterapii mogą wnieść wiele dobrego w życie każdej osoby, a szczególnie tej, która na co dzień musi zmagać się z trudnościami jakie postawił przed nią los.