Koncerty na żywo, warsztaty artystyczne, kącik gastronomiczny, gry i zabawy dla całej rodziny i mnóstwo pozytywnej energii. Tak było w czasie Festynu Dobroci w sobotę 12 maja. To wstęp do Wielkiego Finału akcji „Kilometry Dobra”.

Mamy nadzieję, że nie trzeba już opisywać na czym polega akcja i dlaczego w niej uczestniczymy. Działamy nieustannie i realizujemy kolejne kroki, by cel został osiągnięty. Festyn Dobroci, który odbywał się na terenie OSiR „Skałka” w Świętochłowicach pozwolił się nieco do tego celu przyblizyć. Nieco, ponieważ środki, które udało się nam zebrac nie są bardzo imponujące. Ale przecież każda złotówka jest tak samo cenna. Czasem tylko wymaga większego nakładu pracy…

Podczas całego wydarzenia, zebraliśmy 1 934,74 zł.

Chyba jednak dla nas bardziej budujące jest to, jak wiele osób zaangażowało się w całe przedsięwzięcie! To cała rzesza dobrych serc, które postanowiły wesprzeć festyn i podzielić się tym, co mają, by mieszkańcy naszego miasta mogli atrakcyjnie spędzić z nami czas. Dlatego przede wszystkim to im dziękujemy:

Nie możemy zapomnieć o wolontariuszach z ZSO Nr1 w Świętochłowicach oraz pracownikach i wolontariuszach naszej fudnacji, którzy poświęcili swój czas i energię by przygotować i zrealizować całe przedsięwzięcie.

Dziękujemy również Śląskiej Telewizji Miejskiej za opracowanie relacji z wydarzenia.

A tutaj zobaczyć można pełną fotorelację: Festyn Dobroci 12.05.2018r.