Młody Człowiek jest niezgłębioną tajemnicą. Choć wielu psychologów i pedagogów nieustannie się nad nią pochyla, ciągle odkrywamy nowe prawdy. My jednak chcemy przede wszystkim dzielić się swoją wiedzą, uczyć się patrzeć na dziecko jak na Dar i wzajemnie wspierać się w drodze wychowawczej. Stąd pomysł na nowy cykl spotkań dla rodziców i opiekunów dzieci.

Pomysł narodził się z pracy z naszymi podopiecznymi w ranach świetlicy projektu „Moja świetlica – mój świat”. Postanowiliśmy nieco przedłużyć zasięg naszej pracy z dziećmi i młodzieżą o pracę z ich rodzicami i opiekunami. Dlaczego jednak nie otworzyć się szerzej?Stąd też zorganizowanie otwartego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich tych, którym dobro dziecka leży na sercu, którzy chcą odkrywać jego tajemnicę i niepowtarzalność a także wymieniać własne poglądy, doświadczenia i trudy wychowawcze. W ten sposób chcemy stworzyć przestrzeń do swobodnej rozmowy rodziców i pedagogów, by życie z dziećmi stało się jeszcze bardziej barwne, radosne i pełne miłości.

Zapraszamy więc na pierwsze ze spotkań, które odbędzie się 23 listopada o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji. Więcej informacji poniżej.
Zachęcamy również, by udostępniać wydarzenie szerzej na portalu społecznościowym –> TUTAJ.