W całej Polsce odbywa się Weekend Cudów, czyli finał akcji Szlachetna Paczka. To wspaniałą akcja, do której po raz kolejny postanowiliśmy dołożyć trochę swojej pomocy. Warto włączać się w owocne inicjatywy!

30 września zamieszczaliśmy informację, że poszukujemy wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Od kilku lat staramy się czynnie współpracować ze Świętochłowickimi koordynatorami, gromadząc potencjalnych potrzebujących wśród rodzin, osób starszych, samotnych, potrzebujących pomocy. Jednak również my, jako fundacja postanowiliśmy się włączyć i zgromadzić dary na Szlachetną Paczkę. Tak naprawdę byliśmy inicjatorami tego, co wydarzyło się później – fali dobra, które zgromadziło środki finansowe oraz materialne, na skompletowanie tego, co postanowiliśmy zrealizować. Udało nam się zakupić meble kuchenne, sprzęt, farby oraz inne środki niezbędne potrzebującej rodzinie.

Wczoraj z wielką dumą i radością pakowaliśmy i przekazaliśmy Szlachetną Paczkę do bazy w Szkole Podstawowej Nr 1 w Świętochłowicach. Stamtąd wolontariusze przekażą ją dalej – do wybranej rodziny.
Jesteśmy dumni, że poruszyło się kilkanaście serc, by włączyć się w tę piękną inicjatywę. Dziękujemy!

img_5195

img_5197

img_5201

img_5202

img_5203