Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych rodziców, opiekunów, wychowawców i osoby pracujące z dziećmi na kolejne w cyklu spotkanie pedagogizacyjne. W ramach wydarzenia będziemy pochylali się nad tematyką dziecka, pracy z dzieckiem, trudności oraz sukcesów wychowawczych poruszanych z wielu perspektyw. Tematem spotkania będzie zagadnienie: „Jak potencjał kryje w sobie każde dziecko?”

Staramy się tworzyć okazję do rozmów, do poznawania świata dzieci i świata dorosłych oraz zastanawiania się co robić, by przenikanie się tych dwóch przestrzeni było radosne i wartościowe dla obu. Tym razem spotkanie poprowadzi pani Anna Migała – psycholog i psychoterapeuta. W trakcie przewidziana jest zarówno część wykładowa jak i warsztatowa.  Całość ma charakter swobodnej dyskusji w czasie której zachęcamy do wymieniania się własnymi doświadczeniami.

Zapraszamy gorąco wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie jest otwarte. Odbędzie się w siedzibie fundacji dnia 13 grudnia o godz. 17.30. Zachęcamy do śledzenia całości na Facebooku.