Wyjątkowa akcja zasługuje na wyjątkowe wydarzenie. Dla nas takim było spotkanie w murach fundacji z młodzieżą, seniorami z naszych pracowni oraz osobami, które zainteresowały się Kilometrami Dobra.Relacja koordynatorki projektu, Anny Gorgoń:

Rozpoczęliśmy Kilometry Dobra!

Nasza inauguracja odbyła się 1 marca o godzinie 12. Towarzyszyła nam Młodzież z Gimnazjum nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Bytomiu przedstawiając Etiudę pt.: „Zmęczone skrzydła”. Dzięki spektaklowi przypomnieliśmy sobie jak ważny jest drugi człowiek. Wszystko to zostało uwiecznione dzięki Śląskiej Telewizji Miejskiej, która również była naszymi gośćmi. Bardzo dziękujemy Szanownym Gościom, którzy oklaskiwali naszych artystów. Oczywiście dodatkowo odbyła się również pierwsza akcja promocyjna oraz zbiórka funduszy zorganizowana przez uczestników świetlicy środowiskowej.

Już teraz dziękujemy Wszystkim Darczyńcom!Ogromnie się cieszymy że w sieci znaleźć można także pozytywne artykuły o naszym zaangażowaniu w akcję. Mamy nadzieję, że dzięki temu dotrzemy do jeszcze szerszego grona i cel – czyli pomoc dzieciom i utrzymanie świetlicy – zostanie osiągnięty.

„Kilometry Dobra” – świony.pl

„Bezpieczny azyl” –  Nasza Gazeta Świętochłowice (s.9)

Relacja Śląskiej Telewizji Miejskiej