Przed nami ferie zimowe. To świetna okazja, by zachęcić pociechy do spędzania aktywnie czasu. Wychodząc na przeciw, a jednocześnie starając się kontynuować rozpoczętą przez nas przygodę z crossmintonem i frisbee w mieście, proponujemy udział w najbliższych turniejach. Tym razem w odsłonie halowej.

Styczeń i luty będą pełne wartych uwagi rozgrywek. Inicjatywa podejmowana jest przez naszego streetworkera – p. Jerzego Więckowskiego, który działa w ramach projektu „Moja świetlica – mój świat”. Ten pasjonat sportu chyba na dobre zaraził dzieciaki  również tymi nietypowymi dyscyplinami. Chcemy jednak, by sportowy duch rozwijał się w jak największej ilości dzieci i młodzieży w mieście. Na szczęście nie my jedyni – również dyrektorzy i wuefiści miejskich szkół chętnie włączają się we współpacę, oferując możliwość organizowania zawodów na terenie ich placówek. I tak właśnie zrodziła się okazja, do przygotowania 4 nowcyh turniejów.

Zapraszamy zainteresowanych do odwiedzania naszego profilu Facebook’owego. Tam znajdują się wydarzenia, na które można się zapisać i informację o których można rozsyłać w świat. Niech dzieciaki wiedzą, że w mieście dzieje się wiele ciekawych rzeczy!