Państwa dane są bezpieczne dzięki platformie: dotpay_logo
Kwota darowizny: PLN

Możesz wpisać dowolną kwotę - każda złotówka jest nam bardzo potrzebna i już teraz za każdą złotówkę bardzo DZIĘKUJEMY. Po wpisaniu kwoty i kliknięciu "WPŁACAM" nastąpi przekierowanie do systemu płatności online. Prosimy o wprowadzenie informacji o posiadaczu konta tj. imię i nazwisko oraz adres e-mail. Adres e-mail nie zostanie opublikowany, otrzymasz na niego potwierdzenie dokonania wpłaty na rzecz naszej Fundacji. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay - zobacz regulamin.

Możesz nam pomóc także poprzez zwykły przelew na konto bankowe:

Fundacja Rodzin Polskich im. Św. Jana Pawła II, ul. Bp T. Kubiny 5, 41-600 Świętochłowice Raiffeisen Polbank 29 1750 0012 0000 0000 3312 8088 SWIFT: RCBWPLPW